از چهارشنبه که بیکار شدم ول چرخیدم
اتاقمو تمیز کردم
فیلم دیدم
ادامه کتابامو خوندم
فیلم چی دیدم؟
مغزهای کوچک زنگ زده که خب خوب بود ولی دیگه نقش نوید محمدزاده داره تکراری میشه همش فقرو پلیس واعدام ولی خب قشنگ بود

اتاق تاریک:مسئله حریم خصوصی بچه ها برای والدین خیلی مهمه مخصوصا توی سن پایین چون عملا بچه نه اختیاری داره نه عقلش درست و حسابی میکشه جریان چیه،دراین باره هم فیلم و کتاب و کلیپای مختلفی دیدیم و بنظرم پدرومادرا دیگه اگاهی و کسب کردن و میدونن چجوری باید اندک اگاهی رو به فرزندشون بدن میمونه مسئله دروغگویی و تخیلات بچه ها تو این سن که با تدبیر باید بفهمن داره دروغ میگه یا راست که خب حقیقتش من از شیوه وارد عمل شدن مادر بچه هه خوشم اومد و نخواست از پشت پرده کاراشو پیش ببره به هرکی شک داست بهش نزدیک شد تا بشناستشون(البته متوجه نشدم دلیل انتخاب اینکه پدرومادر بچه با هم این همه اختلاف سنی داشتن چی بود؟اصلا خب این ماجرا چه ربطی به قصه فیلم داشت؟چرا باید اینو توی داستان بگنجونن)
در کل توقع یه فیلم هالیودی با امتیاز8-9نداشته باشید ازشون و خوب بودن برای تفریح:/
سریال رقص روی شیشه:حقیقتش نمیتونم نظری بدم دربارش یه جوری عجیبه طرف ادم میکشه راست راست میگرده،زن از شوهر شوهر از زن شکایت میکنه،خواهره وسط مواد داره شنا میکنه،یهو این وسط مادره خواستگار قبلیشو پیدا میکنهخلاصه تا به انتها نرسه نمیتونم چیزی بگم الان نظرم خاصی ندارم
سال های دور از خانه:لوس://////
حالا کتابایی خوندم:
1)یادت باشه خاطرات یه همسر مدافع حرم که خب اوایلش خیلی همه  چیز داره ولی اخرش که سوریه رفتن همسرش میشه خیلی تند میشه انگار سریع تموم میشه اون دوفصل اخرش .ده فصله و خب جمع وجوره 8تا فصل اولو که میخوندم هی میگفتم مگه داریم اینقدر خوب مگه میشهههه؟
2)نامه به کودکی که هرگز زاده نشد:از اسمش پیداس که کودک زاده نمیشه(به اخرش نرسیدم حالا ببینم زاده شد یا نه)صحبتای مادر با فرزندشه که خب از نظر من داره فقط بدی ها رو میگه و یه دورنمای تاریک از جهان میده ینی اینجور بگم از ده تا جملش 7تاش بوی ناامیدی میده!جالبه درهرحال انشانویسیتون تقویت میشه
3)ابنبات هل دار :داستان طنز درباره یه خانواده که خب زیاد جلو نرفتم هنوز ولی دوسش دارم فک کنم
4)یادداشت های یک پزشک جوان:حقیقتا تا صفحه 60بیشتر نخوندم شاید توی شرایط اون قرار نگرفتم نمیتونستم زیاد درکش کنم
چیزایی که قراره بعدا بخونم:سلام بر ابراهیم،و کوهستان به طنین امد،کافکا در کرانه و سه شنبه ها با موری
احتمالا خرداد کتابی نخرم چون این ماه دوتا کتاب خریدم و کلی هم از قبل دارم

*من نه مذهبیم که این کتابارو انتخاب کردم و نه اهل کتاب خوندن و شواف اومدن که بگم من کمتر از"شکسپیرو گوته" نمیخونم من دلی کار میکنم و هرچی دوست داشته باشم میخونم،حتی شده جلد کتابی قشنگ بوده خریدمش!!!!تا این حد هستم،خلاصه خوندنای منو با خودتون مقایسه نکنید
در ضمن من همه این کتابارو الان نخوندم مثلا مورد یک رو یک هفته میش خوندم و الان3 رو شروع کردم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها