به معنای واقعی کلمه امروز

واقعا روز شانسم نبود،کلی عکس خراب کردم،البته رنج نمراهامون شبیه هم بود اماا اصلااااا از عملکردم راضی نبودم

اخرین مریض که پنج تا عکس pa داشت یه جوون نامتحرم سیگاری بود،دوتا عکسش تکرار خورد که یکیش مسئولش من بودم(اون یکی رو یه سال بالایی باید میگرفت،مدل عکسش فرق داشت)،وقتی صداش زدم اومد با یه لحن طلبکارانه گف باید دوباره اشعه بخورم؟؟؟بهش گفتم اقا این اشعش اونقدری نیست که نگران کننده باشه بعدم شما این روپوش رو پوشیدید ،ماها که هیچی نداریم چی باید بگیمبعد گف نه بگو یکی دیگه بیاد بگیره!!!!!!فرض کنید چه حالی بهم دست داد؟دلم میخواست با همون گیره فیلم اینقدر بزنم تو سرش که دیگه هیچی نگه دلم میخواست بگم این اشعه ایی!!!!!!! که میگی شاید شاید خطرش از اون سیگار بدبویی که کشیدی و حاضر نشدی بعدش مسواک بزنی کمتر باشهبهش بگم تویی که میای مرکز اموزشی باید پی همه چیم به تنت بمالی(لطفا نگید شاید پول نداشته باشه،اولا که کلی کلینیک با تعرفه های خیلی بصرفه توی سطح شهر هست،بیمه های مختلف هست و ثانیا که کسی که ایمپلنت داره و گوشی دستش روی2-3تومنه قطعااااا پول یه کلینیک خارج دانشگاه و با قیمت معمولیم داره)ولی هیچی بهش نگفتم گفتم بشنید لطفا اخر دفعه استاد رو صدا میزنم که تایید کنهواقعا من این چندوقت خیلی با ادمای مختلف برخورد داشتم از مرد و زن بگیر تا جوون و پیر هیچکدومشون همچین حرفی رو نزده بودن که این اقا زد ،حتی اون پسر خنکه، 

دفعه قبل حتی یه اقا اومد اخرش گف دفعه پیش از همین دندونی شما عکس گرفتین یه نفر دیگه عکس گرفت ولی امروز یک ذره اندازه اون دفعه اذیت نشدمخدا بهت کمک کنه دستت دردنکنه!واقعا یکی مثه ایشوون که از همون حرف زدن و پوشش مشخص بود چقدر از سطح اقتصادی پایینه ، یکیم مثه این اقا که فکر میکرد با یه عکس اضافی قراره سرطان غدد لنفاوی بگیره

اینقدر ناراحت بودم که ظهری نخوابیدم و بعدم چون کسی نبود خونه شروع به گریه کردم

پ ن: اشعه یکسری اثار قطعی و احتمالی داره که سرطان جز احتمالیاس و قطعیش مثه قرمزی پوست.درحالت عادی همون قطعیش خیلی کم پیش میاد چه برسه به احتمالی!اونم با یه عکس برداری.احتمالیش یه درصد خیلی کم احتمال داره رخ بده یعنی اینکه شما چقدرررررر شانشتون گه باشه(ببخشید)سرطان بگیرید.مورد بعدی دوز سالیانه دریافتی برای مریض هست که الان دقیق یادم نیست ولی نباید بیشتر از اون شهکه اصولا هم با یه عکس دندون شما به اون dose limitنمیرسید و کمتره

همینجورشم ما از زمین و خورشید و هزارتا کوفت دیگه اشعه دریافت میکنیم پس بهتره این دیدگاه مسخره رو عوض کنیم

+دست و دلم نمیره فارما بخونم بیاین باهام حرف بزنین:(

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها