این چند روز اینقدر حرکات عجیب و غریب از همکلاسیام دیدم که متوجه شدم اون تصور غلطم از فرهنگ هیچ ربطی به اینکه تو پولدار باشی مهندس و دکتر باشی نداره

هرچی که هست ربط به اینا نداره

هفته پیش که یروز رفتم دانشگاه همین خانم ز که ادعای اینو داره خواهرش رزیدنت فلانه و خونش سه تا دکتر!!!!!!!داره(حالا من که میدونم چجور فرت و فرت دکتر شدن ولی به روش نمیارم فقط کافیه یکبار بگم بالای تاییدیه انتخاب واحدتو بخون نمیخواد ما رو گول بزنی که خیلی باهوشین نوشته سهمیه چی؟)میگه من خندم میگیره بچه ها ماسک زدن:| فرض کن اخه

یا توی گروهمون خیلی مقتدرانه میگن میرن بیرون و پیاده روی از این حرفا!!!ینی میخوام بگم اینقدر میگن این دوهفته دندون رو جیگر بذارین واسه اینا شوخیهیعنی واقعا هنوز انگار متوجه نشدن.خیلی جالب بودن پیشنهاد دادن یک هفته که نمیشه تو خونه موند برنامه بریزید بریم بیرون.من سرمو کجا بکوبم؟

از اون طرفم همکلاسیام استوری مسافرت گذاشتن

همین چند ساعت پیش مستانه پست گذاشته بود که کل دنیا دارن مطالعات خیلی گسترده روی این کرونا انجام میدن اونوقت جامعه پزشکی ما هنوز باید رعایت بهداشت و کووووچیک ترین مسائل رو یاد بقیه بده. حالا فک نکنید حتما باید میزان تحصیلات پایین باشه تا نیازمند این اموزشا باشه دقیقا توی دل همین دکترا هم افرادی هستن که خرید عیدشون براشون واجب تر از سلامتی ریه هاشون هست:)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها